Ortovox Free Ride


 


Batoh vyvinutý priamo pre freeride. Certifikovaný chrbticový chránič, možnosť pripevniť vybavenie na freeride a zároveň ho pri jazde takmer neucítite, pretože splynie s vami.


  


Batoh pre freeriderov i snowboardistov.


 


Celú dobu vám bude kryť chrbát certifikovaný chrbticový chránič SPS Flex. Na batoh pripevníte všetko, čo potrebujete na freeride na lyžiach i SNB. Extrémne odolný a pohodlný batoh, ktorý vám bude sedieť ako uliaty. Vďaka chrbtovému golieru vás pri jazde nevyvedie z rovnováhy - batoh vás objíme a splynie s vaším pohybom.


 


Certifikovaný chrbticový chráničUž nemusíte váhať, či si vezmete chrbticový chránič, alebo nie. SPS Flex je komfortnejší a ľahší, než na chrbticu a batoh samostatne. SPS Flex je kombinácia komfortného chrbtového systému a certifikovaného chrbtového chrániča, na ktorého vývoji sa podieľali fyzioterapeuti. Chrbtový systém je tvorený vypchávkami z pamäťovej peny v 8 zónach. Chrbticový chránič je ohybný a pohlcuje náraz na princípe deformácie a absorbuje energiu na molekulárnej úrovni. Systém SPS Flex vás nebude obmedzovať keďže netuhne!


 


Nič vás nerozhodíHmotnosť batohu je 1190g a to aj s chrbtovým systémom SPS Flex. Navyše batoh má široký bedrový pás, ktorý stiahnete suchým zipsom a dotiahnete plastovou prackou - lepšie fixuje batoh k telu. Široké ramenné popruhy sú komfortné - lepšie rozloží hmotnosť batohu medzi ramená, chrbát a bedrá. Chrbtový golier, ktorý má presah cez batoh, vás objíme a drží batoh na svojom mieste - pri jazde batoh nepoletuje a nevyvedie vás z rovnováhy. Celá kontaktná zóna na chrbte je navyše pokrytá softshellom, ktorý zlepšuje priľnavosť a zabraňuje lepeniu snehu.

  • Výrobca ORTOVOX
  • Určenie pánske/unisex

Odporúčame