Ako funguje?
Systém BikeID jednoduchým spôsobom minimalizuje riziko krádeže tým, že na vrchnej rámovej rúre sa nachádza nerezový štítok s jedinečným QR kódom bicykla.
Prečítaním kódu smartfónom vieme zistiť, či bicykel stále patrí svojmu majiteľovi (môžeme ho anonymne kontaktovať), alebo je hľadaný či kradnutý.
Náš systém spolupracuje s políciou a je súčinný pri zasielaní databáz kradnutých bicyklov

Kúpa a predaj
Pri kúpe používaného bicykla majiteľ prevedie vlastníctvo QR kódu na kupujúceho. Keď bude bicykel poškodený na mieste kde v minulosti mohol byť QR kód a bol hrubou silou odstránený, opíš si výrobné číslo a zisti v našej databáze, či bol skutočne ukradnutý a nebudeš sa musieť obávať budúcich nepríjemností od polície a skutočného majiteľa.

Elektronická servisná knižka ESK
Ďalšou výhodou je elektronická servisná knižka ESK. Vlastník bicykla má online dostupné servisné záznamy o bicykli, informácie o výmene reťaze, plášťov, fotografie bicykla, doklad o kúpe, výrobné čísla komponentov ai. ESK sa mu pripomenie automaticky správou o návšteve servisu. Do knižky Ti priamo v servise zadajú informácie, čo bolo servisované a akým spôsobom bola závada odstránená.

V cene je zahrnutá aj montáž na rám bicykla.
Štítok je možné namontovať len na bicykle so záručným listom a dokladom o kúpe.

Odporúčame