Elektrokolobežka POWERO CITY

Ak hľadáte najlepšiu kolobežku do mesta, našli ste ju.

POWERO váha

Váha minimalistických 11,3kg

Ľahšiu kolobežku s podobnými parametrami nenájdete. Napriek tejto neuveriteľnej váhe, pri ktorej kolobežku poľahky prenesú aj deti, má Powero City plne odpružené nie len zadné, ale aj predné koleso. To zvyšuje nie len bezpečnosť, ale aj komfort z jazdy po našich rozbitých cestách a chodníkoch. Pridajte k tomu úžasný dojazd a výkon a sami prídete na to, že k tejto kolobežke nie je rozumná alternatíva.

POWERO batéria

Obrovská 36V - 10,5Ah SAMSUNG batéria (378Wh)

Nechcete žiadne kompromisy, iba to najlepše z najlepšieho. Preto má Powero City batérie od Samsungu, a to poriadne nadupané. 378Wh vám postačí na pohodlný dojazd až 40km, takže sa nemusíte neustále strachovať, či Vám dôjde šťava. Nedôjde a vy pohodlne a oddýchnutý prídete všade tam, kam sa v rámci mesta vydáte. Doba nabíjania? Iba 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navyše, používame iba špičkové značkové batérie z továrni SAMSUNG, keďže vieme, že od nás očakávate to najlepšie.

POWERO výkon

Poriadny 500W výkon

Nízka váha neznamená nízky výkon. 500W Vám bohate stačí na jazdu až 36km/h, čo v meste ani nie je potrebné a preto výkon skôr využijete na bleskovú akceleráciu a prípadné stúpania do kopca. Powero City zvládne stúpanie až do 25 stupňov!

POWERO pruženie

Plne odpružený podvozok

Kolobežky, ktoré majú kvalitne odpružené kolieska začínajú pri váhe okolo 20kg. Powero City je výnimka. Zadné kyvné pruženie v kombinácii s predným teleskopickým prináša jazdu, akú ste ešte nezažili. Zabudnite na pevné podvozky! Powero City navyše unesie až 125kg, takže sa nemusíte báť, že nič nevydrží.

POWERO dojazd

Dojazd až 40 km

Dojazd bol donedávna najväčším strašiakom všetkých zariadení elektromobility. Preto sme sa rozhodli zbúrať tieto predsudky a priniesli kolobežku, kde si hlavu s dojazdom trápiť nemusíte. Dojazd je vždy uvádzaný pri ideálnych podmienkach (70kg jazdec, bezvetrie, 20 stupňov teplota, úplná rovina a hladký povrch). Vieme, že Vy jazdiť v ideálnych podmienkach nebudete, ale s touto batériou sa dojazdu jednoducho báť nemusíte, aj keby bol ten reálny iba polovičný! Pri váhe iba 11kg ide o malý zázrak.

POWERO rekuperácia

Rekuperácia energie pri brzdení

Powero City je plná unikátnych technológií, z ktorých niektoré poznáte skôr z F1, ako z ulice. Pri brzdení si Powero City dobíja batériu pomocou rekuperácie, podobne ako to robia niektoré elektromobily, či F1. Keďže je táto kolobežka vyrobená pre mesto, kde budete veľa a často brzdiť, bola by škoda všetku kinetickú energiu iba tak premeniť na teplo brzdových doštičiek a tie tak opotrebovať. Radšej tak predĺžime dojazd a skrátime dobu dobíjania keď prídete domov.

POWERO rýchlosť

Maximálna rýchlosť 36km/h

Viac než potrebujete kdekoľvek v meste. A to je dobre, pretože viete, že máte vždy k dispozícii dostatok výkonu. Ten sa prejaví lepšou akceleráciou, ale aj brzdením (keďže je rekuperačné). Rýchlosť si viete obmedziť a predĺžiť tak dojazd. K dispozícii máte navyše aj tempomat. Keď to však podmienky umožnia, rýchlosť je len na Vás a máte jej k dispozícii dosť… A na miesto neprídete celý spotený, ale dobre naladený zo skvelej jazdy...

POWERO skladanie

Ľahko skladateľná

Powero City zložíte rýchlejšie, ako prečítate túto vetu. Pri jej nízkej váhe a skladnosti ju dostanete všade. Do kufra auta, vlaku, autobusu, električky, pod stôl v kaviarni, do batohu, do kancelárie... Nikto Vás nezastaví, pretože Powero City je nenápadná kolobežka, ktorá nekričí o tom, že je elektrická. Svojimi rozmermi ju nerozoznáte od obyčajnej, mechanickej kolobežky. Kým sa na ňu nepostavíte a odfrčíte ako víchor…

POWERO motor

Údržba motora? Netreba!

Motor sme umiestnili primo do predného kolesa. Nepotrebuje tak žiadnu reťaz, žiadny olej, žiadnu údržbu. Je priamo v náboji a prenos energie je tak extrémne efektívny. Zároveň je uzavretý tak, aby sa do neho neprášilo a zvýšila sa jeho životnosť. Má až 500W výkonu a ide o moderný, tzv. bezkartáčový motor, ktorý sa neopotrebuje ani po tisícoch kilometrov na plný plyn. Kolobežku si predsa nekupujete na jeden rok a nejde o malú investíciu, preto si vyberte takú, ktorá poslúži roky bez toho, aby si neustále niečo pýtala na oplátku.

POWERO pneumatiky

Unikátne pneumatiky

Kolobežku si nekupujete na to, aby ste jej slúžili, ale aby slúžila ona Vám. A to aj po tisícoch kilometrov. Práve preto máme bezúdržbové pneumatiky, ktoré jednoducho nedostanú defekt, čo Vám garantujeme. Zároveň sú však pružné a pohodlné pri jazde. Toto snáď stojí za patent! A veru, sú patentované. Je to technológia malých vzduchových komôrok, ktoré zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú jazdu bez strachu z defektu. Defekt nie je nič, na čo budete mať náladu, keď ho dostanete. Veľa iných kolobežiek nemá kvalitný podvozok, ani túto technológiu a snaží sa to nahradiť dušovými pneumatikami - ktoré zbierajú v mestách defekty kade chodia. S Powero City sa Vám to nestane!

POWERO svetlo

Nezľakne sa noci

Silné svetlo vpredu, aj vzadu, aby ste videli a bolo Vás vidieť. Svetlo viete ovládať priamo za jazdy, alebo ho viete nastaviť na automatiku - akonáhle sa zotmie, Powero City kolobežka Vám sama posvieti na jazdu pomocou strategicky umiestnených výkonných LED diód. Pokiaľ Vám niekto skočí do cesty, piezo-elektrický zvonček poslúži ako spoľahlivé upozornenie.

POWERO zero start

Funkcia ZERO START

Kolobežka sa nerozbehne naplno sama od seba iba tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku, ale počká na to, že ju rozbehnete sami odrazením sa od zeme, rovnako, ako na klasickej kolobežke. Samozrejme, pokiaľ sa chcete rozbiehať priamo z miesta, viete túto bezpečnostnú vlastnosť kedykoľvek deaktivovať v menu kolobežky.

POWERO tempomat

Tempomat na kolobežke

Vyrážate na dlhšiu trasu? Využijete tempomat. Stačí ak Powero City kolobežku chvíľu necháte ísť rovnakou rýchlosťou a ona si ju zapamätá. Môžete pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Len čo sa však dotknete brzdy, tempomat sa automaticky bezpečne vypne. Táto funkcia je samostnane aktivovateľná, rovnako ako obmedzovač maximálnej rýchlosti a je iba na Vás, či sa Vám zapáči.

  • Výrobca POWERO
  • Rám ultrapevný hliník 6061 T6
  • Hmotnosť 11,3 kg
  • Výkon motora 500 W
  • Batéria SAMSUNG Li-Po 36V 378 Wh (10,5 Ah)
  • Dojazd 40 km

Váha vrátane batérie 11,3 kg
Typ batérie SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)
Nabíjačka UL certifikovaná – 3 A
Doba nabíjania 3-4h
Maximálna rýchlosť Do 36km/h
Limiter rýchlosti Áno, 12 / 20 / 25 km/h, vypnuteľný
KERS technológia rekuperácia pri brzdení
Systém ovládania Brza - páčka a nožná, plyn - páčka
Tempomat áno, vypnuteľný v nastaveniach
Funkcia Kick-start áno, vypnuteľná v nastaveniach
Výkon 500 W
Stúpanie do 25 stupňov (v závislosti na váhe a podmienkach)
Motor brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kolesa
Dojazd do 40 km (pri rýchlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvetrie)
Nosnosť 125 kg
Materiál Ultrapevný hliník 6061 T6
Osvetlenie Predné svetlo s vysoko výkonnou LED (6ks), kontrolovaná cez CPU + automatický svetelný senzor + zadné svetlo v blatníku
Prenos sily Motor priamo v náboji predného kolesa
Podvozok odpružené zadné aj predné koleso
Brzdy zdvojený brzdový systém (predná elektromagentická brzda s KERS, zadná nožná brzda), vylepšené brzdenie, iba 6m z 25km/h pri 70kg
Dĺžka, výška, šírka (zložená) 97 cm x 33 cm x 14,5 cm
Dĺžka, výška, šírka (rozložená) 102 cm x 116 cm x 38 cm
Pneumatiky bezúdržbové, patentovaný systém dutín
Rázvor 67 cm
Svetlá výška 9 cm
Výška tyče rukoväte 77 – 91 – 100 cm (tri polohy), 100 stačí aj pre obrov
Obsah balenia kolobežka, nabíjačka, návod
Legálne na ceste pre automobily Oficiálne nie!
Spotreba energie 7.7 Wh/km
Skladanie Plne zložiteľná, vrátane rúčiek (patentované), automatické rozloženie rúčiek