Kalkulačka Vypočítajte si predbežné splátky

Skialpový set Hagan Pure 75 + MARKER ALPINIST 10 bez brzdy + KOHLA Multifit Fell 120mm K-Clip 156-162, 170 cm

  • Akcia  Novinka
  • Akcia  Ušetríte: 44.4 % (398,00 €)
  • Doprava zdarma  Doprava zdarma

Pôvodná cena:

897,00 € s dph


Vaša cena:

499,00 s dph

Kód: 28703-8C107100001-1678-176-11G-170
Skladom na predajni i
Žilina, Rosinská cesta posledný 1 ks
Doprava Doručíme k Vám domov už 01.02.2023 (streda).

Kalkulačka Vypočítajte si predbežné splátky

Recenzie produktu: Hagan Pure 75 + MARKER ALPINIST 10 bez brzdy + KOHLA Multifit Fell 120mm K-Clip 156-162, 170 cm

Celkové hodnotenie:

Popis produktu

Lyže


“PURE SKI MOUNTAINEERING” - To je dlhoročné krédo rakúskej rodinnej dielne Hagan, ktorá je od roku 1924 inšpirovaná pohybom na zasnežených stráňach majestátnych Álp. Od začiatku svojej existencie sa usilujú o výrobu najlepších skialpových materiálov vôbec. Aj keď firma zostáva verná svojim základným hodnotám, v novej kolekcii badať moderné trendy minimalistického štýlu. Jedna vec sa nemení: produkty sú vyvíjané inovatívnimi skialpinistickými nadšencami, ktorí majú na výstroj rovnako vysoké nároky, ako je ich láska k horám. Chcú aby si každý užil lyžovanie v horách s touto kvalitnou výbavou. Užite si ju tiež.


Viazanie


Marker Alpinist je veľmi ľahké, odolné a stabilné viazanie pre každodenné vysokohorské výzvy.
Je jedno, či si klasický užívateľ alebo top alpinista. Toto viazanie umožňuje spoľahlivý pohyb po horách bez obáv, že by vás viazanie nechalo na holičkách.


Pásy


Skialpinistické pásy Kohla Multifit Fell 120 mm sú jasná voľba v prípade, že potrebuješ spoľahlivé pásy, ktoré majú dlhú životnosť, majú výborné "jazdné" vlastnosti a dobre držia na zamrznutom snehu aj v jarnom firne. Sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú rýchlo dostať na kopec a užívať si jazdu dole. Pri výstupe potrebujú pásy, ktoré je spoľahlivo podržia a nevyčerpajú všetku ich silu, keď budú pásy podklzovať. Pohodový výstup podporí impregnácia vlákien, ktorá zabráni nalepovaniu snehu na pásy a ty neťaháš na nohách snehové papuče ako závažie, a membrána, ktorá nepustí vlhkosť do lepidla a to pevne drží aj v premenlivých podmienkach v priebehu celej sezóny.

Aby skialpový pás spoľahlivo držal na sklznici je dôležité, aby sklznice aj priľnavá vrstva bola suchá. Ak sa vlhkosť zo snehu dostane na lepidlo, prestáva fungovať, odlepuje sa, namŕza a nedrží. Z toho dôvodu používa Kohla pri skialpových pásov membránu, ktorá zabráni preniknutiu vlhkosti z vlákien do lepidla. Ty si svoju skialpovú túru užiješ bez starostí, pretože lepidlo pevne drží, nenamŕza a skvele funguje aj pri jarných firne na mokrom snehu.

Pre čo najmenšiu zbytočnú námahu potrebuješ, aby pásy hladko kĺzali a pri zaťažení pevne držali. Ak je mokrý sneh, môže sa na mokré pásy nalepiť sneh a nie je nič otravnejšieho, než keď musíš ťahať na nohe ešte polkilové snehové papuče. Pásy prestanú kĺzať a teba to môže dosť vyčerpať. U Kohla pásov nemusíš mať z papúč strach, pretože vlákna sú z výroby impregnované.

Parametre

  • Určenie pánske/unisex
  • Dĺžka lyží 170 cm

Naše prevádzky

KUBICAŠPORT | bicykle

areál KINEKUS, Rosinská cesta 13
Žilina 010 08
 

☛Zobraziť na mape

KUBICAŠPORT | elektrobicykle

Pri celulózke 47
Žilina 010 01
 

☛Zobraziť na mape

KUBICAŠPORT | Liptov

OC Retail Park
Kamenné pole 4704/11
Liptovský Mikuláš 031 01
 

☛Zobraziť na mape