S Uvex quatro sa cítite bezpečne vďaka vynikajúcim funkciám. Dvojitá inmould konštrukcia je pevnejšia a nárazovo odolnejšia. Vynikajúce vetranie zaisťuje 17 integrovaných ventilačných kanálov. Nový anatomický systém upevnenia IAS sa dokonale prispôsobí tvaru hlavy. Štít je ľahko nastaviteľný podľa svahu trasy - umožňuje videnie bez rozptýlenia. Uvex quatro vytvára kontrastné farebné kombinácie, ktoré sa vizuálne odrážajú od aerodynamiky a kompaktného dizajnu prilby. Je možné dokúpiť a upevniť držiak na kameru.
OCHRANADOUBLE INMOULD TECHNOLOGYTechnológia vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny.PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom. EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená. Double inmould technológia má navyše druhú polykarbonátovú vrstvu, ktorá chráni vonkajšie hrany pred poškodením. Normy: EN 1078 / TÜV GS / CE UPEVNENIE IAS anatomic Sofistikovaný systém IAS anatomic poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Nastavenie veľkosti prilby je možné do šírky aj do výšky.
.MONOMATICUpevnenie na brade: uvex monomatic komfort mechanizmus sa otvára jednou rukou. Je nastaviteľný, anatomicky tvarovaný – perfektne sadne na bradu a ľahko sa dá otvoriť a zavrieť stlačením jedného tlačidla.FAS strapFAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie usadenie prilby na hlave.KOMFORT17 VENTILATION CHANNELSOdvetrávanie v prilbe je zabezpečené 17 aerodynamickými vetracími otvormi. VENT PADS Vysokokvalitný materiál odvádzajúci vlhkosť pomocou štruktúrovaných vetracích kanálov. Komfortný a mäkký na dotyk, rýchloschnúci a antibakteriálny materiál, ktorý je možné jednoducho vybrať a oprať.BUG NET Sieťka proti hmyzu. PLUG-IN LED (optional) Otvor určený na vloženie odporúčaného LED svetla. ADJUSTABLE VISOR Nastaviteľný štít. CAMERA ADAPTER (optional) Držiak na kameru súčasťou balenia.VÁHA PRILBY od 300 g
  • Výrobca UVEX
  • Modelový rok 2020
  • Určenie pánske/unisex
  • Veľkosť prilby M 52-57

Odporúčame