funkcie:
hydrofóbne, termoregulátor, udržiava ideálnu klímu, rýchloschnúce, bezšvové, vysoko flexibilné, pohodlné, ľahké, jemné, trvanlivé, druhá koža


PrimaLoft je nezvyčajne jemná priadza s mimoriadne malým priemerom a vynikajúcimi hydrofóbnymi vlastnosťami. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam odvádza vlhkosť a vysuší sa o 25% rýchlejšie než iné textílie. Vzhľadom k svojej jemnej štruktúre, spoľahlivo chráni pred chladom a vetrom a zároveň umožňuje koži voľne dýchať. Ďalšou jej nespornou výhodou je trvanlivosť, komfort a zabezpečenie optimálnej mikroklímy. Naše termoprádlo na základe PrimaLoft priadze bude iste vyhovovať stále sa zvyšujúcim očakávaniam svojich užívateľov.

MERINO VLNA
Merino vlna je jedna z najhodnotnejších typov ovčej vlny na svete. Aplikácia merino vlákien bol obrovský míľnik vo výrobe outdoorového oblečenia. Merino vlákna sú extrémne tenké, krehké a jemné. Majú tiež neobvyklé vlastnosti - ich priemer sa pohybuje medzi 17 a 23 mikrónov. Tieto jedinečné atribúty a vyspelá technológia spracovania urobili merino vlnu jedným z najprestížnejších odevných materiálov na trhu. Tieto výrobky z vlny merino perfektne vypĺňajú medzeru medzi tradičnou vlnou a syntetickými materiálmi, pretože si z oboch zobrali to najlepšie a zníželi negatíva na minimum. Hlavnými výhodami merino vlny sú výnimočné tepelné vlastnosti, veľmi dobré hydrofóbne schopnosti, nízka hmotnosť a vysoká pružnosť. Merino vlna je symbolom pohodlia, funkcionality a životnosti.
  • Výrobca VIKING
  • Veľkosť oblečenia M

Odporúčame