Sme v tom spolu!

Čas čítania: 1min 33sec

 

Reakcia na vydané nariadenie vlády o uzavretí maloobchodných prevádzok od dňa 16.3.2020.Sme v tom spolu!-bez obrázka

Vážení zákazníci!

Nasledujúce informácie nie sú výsledkom marketingu, ale zodpovedného prístupu a reakciou na vydané nariadenie vlády SR o uzavretí maloobchodných prevádzok zo dňa 15.3.2020.

Súčasná situácia spôsobená šírením koronavírusu bude mať obrovské dopady na ekonomiku na celom svete.

Prvoradým však zostáva zdravie a záchrana ľudského života!

Chránime seba aj Vás

Už pred nariadením vlády o dočasnom zatváraní predajní sme v našej firme prijali niekoľko opatrení, ktorými sme chceli prispieť k zodpovednej prevencii šírenia ochorenia spôsobeného šíriacim sa koronavírusom.

Nasledujúce pokyny majú za cieľ chrániť Vás, našich zákazníkov, pred neželaným a akokoľvek náhodným nakazením a šírením ochorenia.

V neposlednom rade však musíme chrániť aj seba – našich zamestnancov, predajcov, servisákov, či kuriérov, ktorí sú pri výkone svojej práce mimoriadne ohrození.

Cieľom je znížiť osobný kontakt a riziko prenosu na minimum!

 

Opatrenia

 1. Kamenná predajňa zatvorená

  Rešpektujúc nariadenie vlády SR vydané dňa 15.3.2020 Vás informujeme, že kamenná predajňa našej prevádzky bude min. na dva týždne (t.j. od 16.3. - 29.3.2020)  zatvorená. Doba uzavretia bude závisieť od vývoja situácie okolo šírenia vírusu a vždy budeme rešpektovať vydané nariadenia, či legislatívu SR.

 2. Servis bicyklov zatvorený

  V súvislosti s predchádzajúcim bodom bude uzavretie platiť aj pre službu servisu bicyklov. Počas doby povinnej uzávery predajne nebude servis prijímať žiadne objednávky.

 3. Príjmame eshopové objednávky

  Keďže nariadenie vlády zatiaľ neprístupilo k obmedzeniu predaja tovaru cez internet, náš internetový obchod zostáva naďalej v prevádzke.

  Nákupy cez eshop budú zvýhodnené zľavou -5% na všetok tovar (platí aj na už akciový tovar).

  Na získanie tejto zľavy môžete využiť zriadený zľavový kód: smevtomspolu

  Pri eshopovej objednávke máte k dispozícii len jeden spôsob dodania:

  • kuriérom Geis s doručením do 24 hodín od expedovania tovaru (platí aj pre región Žiliny a okolie predajne)

  Z dôvodu vydaného zákazu vlády SR nebude na našej predajni umožnený osobný odber tovaru ani platba v hotovosti alebo kartou.

 4. Telefonické a emailové konzultácie týkajúce sa poradenstva a predaja

  Ak máte nejaké otázky týkajúce sa napr. správneho výberu tovaru, kompatibility doplnkov a dielov, alebo akýchkoľvek iných súvisiacich tém, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

  Našich predajcov zastihnete na telefónnom čísle 041/ 565 13 48 (voľba 2 predajňa). alebo na emailovej adrese kubicasport@kubicasport.eu.

 5. Odporúčame používanie ochranných pomôcok

  Náš personál aj našich zákazníkov vyzývame k používaniu ochranných rúšok a rukavíc, aby sa znížilo riziko prenosu vírusu napr. aj pri manipulácii s tovarom alebo kontakte s kuriérom.

Tak ako Vás, ani nás tieto dni nijako netešia a bodaj by už boli za nami. Všetci sa tešíme na letné výjazdy, a preto sa správajme maximálne zodpovedne.

Veríme, že našu snahu chápete a naďalej nám budete verní!

Sme v tom spolu!

 

kolektív KUBICAŠPORT

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas. Ďalšie informácie